| 360 SANAL TUR

360 Sanal Tur Sanal tur ile web ziyaretçilerine gerçeğe yakın bir görsel deneyim sunulur. Mekanlar ya da çevreler sanal tur ile tanıtılabilir. 360 Sanal Tur ile web ziyaretçileri mouse imleci yardımıyla sunumun detaylarını izleyebilir. Ayrıca zoom etkisiyle yaklaşma-uzaklaşma da yapılabilir. Vikpedi

360 SANAL TUR HİZMETLERİMİZ

BELEDİYE SANAL TURLARI

FABRİKA SANAL TURLARI

HASTANE SANAL TURLARI

OTEL SANAL TURLARI

Sanal tur, profesyonel fotoğraf makineleri aracılığı ile çekilmiş geniş açılı panoramik fotoğrafların bir araya getirilmesi sonucu ortaya çıkan, projesi hazırlanan mekânda 360 derece olarak yukarı, aşağı, sağa ve sola dönme imkânı sağlayan üç boyutlu interaktif bir uygulamadır. Sanal Tur ile ziyaretçileriniz mekânınızı internet ortamında 360 derece gezebilir, örneğin odalar arasında geçiş yapabilir, mekânınızı henüz görmeden bizzat görmüş kadar bilgi sahibi olabilir. Sanal turlar interaktif olarak kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunmaktadır. Normal fotoğraflardan farklı olarak çok daha efektif ve ayrıntılı bir şekilde mekânın incelenmesini ve bu esnada gerekli görülen yerlerde ek bilgiler verilebilmesini sağlar. Belediyenize bağlı tesislerin, parkların ve bahçelerin, ya da buna benzer lokasyonların sanal tur projelerini hazırlayıp bunları belediyenizin internet sitesinde yayınlayarak internet kullanıcılarınıza bu mekânları internet üzerinden çok farklı bir deneyimle gezebilmelerini ve gezdikleri yer hakkında interaktif bir şekilde bilgi alabilmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca belediyenin sanal tur projesine eklenecek ayrıca yazı, fotoğraf, video ya da ses gibi medyalarla projenin gerçekçiliği artırılabilir. Kullanıcılar bu sayede belediye sanal turuna ait mekânı sanki oradaymış gibi gezebilirler mekâna ait vermek istediğiniz özel bilgilere tam olarak hâkim olabilirler. Alışılmış fotoğraf teknolojisiyle ancak çok sayıda fotoğraf ile gösterebileceğiniz bir mekân, bu teknoloji kullanılarak çok geniş bir kapsama alanıyla kullanıcılara gezdirilebilir. Kullanıcıya interaktif bir deneyim sunması ve ziyaretçinin sahne içerisinde istediği anda istediği yere bakabilmesi bu sistemin belediyeler açısından çok daha etkili bir tanıtım yolu haline gelmesini sağlamıştır. Tanıtım yöntemi olarak standart fotoğraf teknolojisinden daha etkin olduğu kadar video teknolojisine göre de çok daha etkindir. Videolardaki gibi büyük dosya boyutları söz konusu olmadığından sanal tur projeleri videolardan çok daha hızlı yüklenir ve kullanımı esnasında ses ve yazı gibi bilgilendirme medyaları ayrıca olarak sınırsız bir şekilde kullanılabilir.

Sanal tur teknolojisindeki gelişmelerle birlikte artık belediye sanal turlarına ait projeler platformdan bağımsız olarak çalışmaktadır. Yani belediyeye ait hazırlanmış bir proje bilgisayarda kurulu olan tüm tarayıcılarda (internet Explorer, mozilla firefox, google chrome, safari, opera, vb. ) çalışacağı gibi yapılan optimizasyon işlemleri ile cep telefonu ve tablet gibi tüm mobil cihazlarda da çalışmakta ve ziyaretçilerinize her ortamda bu interaktif deneyimi sunabilmektedir. Belediyeniz için hazırlanmış hızlı yüklenen ve yüksek kaliteli sanal turlarla ziyaretçileriniz gezdirmek istediğiniz ortamı en gerçekçi şekilde gezebilirken vermek istediğiniz bilgileriniz tamamına da hâkim olabilecekler.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

[ninja_forms_display_form id=”1″]