| DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ

İnternet ile pazarlama birçok farklı açılım kazandı, bunlardan en önemlisi de internetin en ucuz şekilde en büyük kitlelere ulaşabilecek bir ortam sağlaması dijital pazarlama stratejilerini baştan aşağıya değiştirdi. internet aracılığı ile firmalar anlık olarak müşterilerine cevap verebiliyor ve müşteriler de aynı şekilde seri geri bildirimlerde bulunabiliyor.

Dijital pazarlama ve online pazarlama internet reklamları konusunda Kilit Fikir reklam ajansı 13 yıllık geleneksel medya ve yeni nesil reklamcılık alanında aradığınız doğru adres.

Modern ve hızlı dünyada internetin gelişmesi ile dijital pazarlama internet reklamları tüm hızı ile geleneksel reklamcılığın çok fazla önüne geçmiş durumdadır. Kilit Fikir sizi bu internet dünyasında en iyi şekilde temsil edecek sosyal medya kanalları ve web sitesi reklamlarını konusunda size ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Firmanızın pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini dijital reklamcılık olarak sizin adınıza yürütüyor, raporluyor, takip ediyor ve dijital pazarlama faaliyetlerinizi sonuca götürerek satış yapmanızı ve daha fazla satış yapmanızı sağlıyoruz. Dijital pazarlama alanında kullanılan tanıtım çalışmaları firmanızın bilinirliğini yükselterek marka değerinizi ve satışlarınızı orantılı bir şekilde arttırmaktadır. İnternet reklamları konusunda yapacağınız çalışmalarda hedef kitlenize ve müşteri profilinize göre çözümler üretiyoruz. Örnek vermek gerekirse makine ve imalat sektöründe hizmet veren bir müşterimizin reklamını, tarım ve hayvancılık ya da gıda sektöründe yayın yapan sitelere değil, metal çelik yapılar ve metalürji sitelerinde tanıtarak hedef kitlenizin sizi daha yakından tanımasını sağlıyoruz.

Arama motoru reklamcılığı yani Google arama reklamları ile müşterilerinizin internet aramalarında sizi bulmasını sağlıyoruz. Kısaca hedefi 12 den vurduruyoruz. İnternet reklamları ve dijital pazarlama konusunda tüm eğitim ve yeni nesil teknolojilere sahip çalışanlarımız size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İnternet reklamlarını medya planlama ve dijital reklam ajansı başlığı altında özel bir süreç ile ayırıyor size her zaman daha verimli bir şekilde cevap veriyoruz. 13 yıllık reklamcılık sektöründeki tecrübelerimizi yeni nesil medya ihtiyaçları ile birleştiriyor ve bütünleşik dijital ajans mantığında her zaman sonuç odaklı ilerliyoruz. İnternet ve dijital reklamlar süreçlerini güven odaklı bir şekilde yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. İnternet reklamları dijital reklamlar ve internet pazarlaması konusunda müşteri hedefleme araçlarımız ve özel yazılımlarımız ile adeta müşterilerinizi izliyor, internet üzerinden müşterilerinizi buluyor ve onlara ulaşıyoruz. İnternet reklamları ve dijital pazarlama yapan bir ajans olarak internetin gücüne inanıyoruz sizin bu güç ile harekete geçerek karlılığınızı arttırmak istiyoruz. Müşterilerinizin verilerini yani mail adresleri reklam mailleri ile dolup taşarken biz onları sosyal medyada ve internette ziyaret ettikleri siteler ile tanıtıyoruz. İnternet dilinde iletişim kurmak gerçek hayatta iletişim kurmak kadar kolay değildir. Müşterileriniz internette daha kısa yazıları okuyor örneğin twitter daha fazla sosyalleşiyor örneğin facebook daha az haber okuyor ve haber saatlerine dikkat ediyor işte burada önemli olan müşterinizin internet alışkanlıklarını izlemek ve müşterilerinizin sizi arayıp bulabileceği platformlara reklam yerleştirmeleri yapıyoruz.

Dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında son yıllarda çok hızlı ve inanılmaz ivme kazanan bu reklamcılık alanını kısaca verilerle göz atalım.

Bundan 3 – 5 yıl önce dünyadaki büyük global şirketler sıralamasında üretim sektörü, gıda sektörü ve otomobil sektörü varken şimdilerde o listenin ilk sırasında Google Microsoft SAP IBM gibi yazılım ve teknoloji firmaları geliyor, yani dünya değişiyor reklam alışkanlıkları ve internet talepleri dünyanın çok ününde bir hızla artık ülkemizde de ilerliyor.

Potansiyel müşterileriniz internet dünyasında şuan sizin bu yazıyı okuduğunuz gibi inceliyor ve ve alım yapacağı işi konusunda karar vermek üzere. İnternet şuan su ve ekmek kadar önemli olmasa da yakın bir gelecekte temel bir ihtiyaç haline dönüşecek sizde markanızı ve müşterilerini bu yeni evrende ne olur yalnız bırakmayın.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

[ninja_forms_display_form id=”1″]