| MOBİL UYGULAMA HİZMETLERİ

Mobil uygulamaların kullanımı, akıllı cihaz olarak adlandırılan telefon ve tablet gibi cihazların kullanımının artması, hatta hayatımızın bir parçası haline gelmesi ile birlikte büyük bir artış göstermiştir. Şirketler için internet sitelerinin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Son yıllarda artan e-ticaret verileri, internetin hemen hemen her evde olması ile şirketler için internet siteleri adeta bir sanal pazar haline gelmiş, çoğu firmanın sadece internet sitelerinden gelen müşteriler diğer kanallarla ulaşan müşteri sayısını geçmiş durumdadır.

Ancak her geçen gün artan mobil kullanım oranları ile birlikte rakiplerinden geri kalmamak isteyen firmalar için mobil platforma yönelmek artık kaçınılmaz bir hal almıştır.

2014 yılı mobil uygulama kullanım oranları temel alındığında, sadece Apple’ın iphone, ipad vb. cihazlar için yayınlanan uygulamaların olduğu uygulama marketi Apple Store’un 500 milyondan fazla kullanıcısı vardır ve 40 milyardan fazla mobil uygulama indirilmiştir.

Kullanıcılar elektronik ortamda bilgiye ulaşma ve gerekli işlemlerini halletmek için artık en kolay yolu seçmektedir. İstatistiklere göre kullanıcılar, mobil internet sitesi olan şirketleri mobil uyumlu olmayan internet sitelerine göre daha çok ziyaret etmekte, mobil uygulaması olan şirketlerle ise daha çok etkileşime girmektedir.

Mobil uygulamayla birlikte firmalar, uygulamasını indiren kullanıcılara anlık bildirimler (reklam, duyuru vs.) gönderebilir, içeriğini sürekli güncel tutarak kullanıcılara anlık bilgi sunabilir. Bu sayede normalde çok fazla bütçe gerektirecek bir pazarlama metodunu, harcamayı en düşük düzeyde tutarak, sadece tek seferlik bir bütçe ayırarak mobil uygulama sahibi olarak uygulamaktadırlar.

Günümüzde, geleceği takip eden firmalar mobil dünyaya yatırım yapmaktadır. Çünkü gelecekte teknoloji dünyasının kalbi haline gelecek potansiyele sahip olan mobil uygulamalar, sadece web siteleri için değil, aynı zamanda kurumsal firmalar ve işletmeler için de müşterilere daha iyi bir hizmet alt yapısı sunma ve sektördeki yerini sağlamlaştırma konusunda sağlam adımlar atma gibi avantajlar sunmaktadır. Bu bağlamda, bir web sitesi sahibiyseniz ve web sitenizin, mobil uygulama ile akıllı telefon uyumunu gerçekleştirmek istiyorsanız, firmamızın mobil uygulama çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede internet siteniz daha geniş bir kullanıcı ağına sahip olabilecek ve mobil uygulama sayesinde sitenizden daha fazla kişinin haberdar olmasını sağlayabileceksiniz. Yapılan araştırmalarda kullanıcılar, internet siteleri ya da mobil siteler yerine daha pratik ve kullanışlı olduğundan mobil uygulamaları tercih etmekte, bu sayede firma ile müşterileri arasında etkileşim artmaktadır.

Uygulamanız ile fark yaratmanız, bir amaca yönelmeniz ve en önemlisi kullanıcılarda alışkanlık haline gelebilecek bir tasarıma imza atmanız gerekmektedir. Mobil uygulamalar cihazınızın internet aracılığı ile tarayıcıyı kullanmadan hızlı şekilde istediğiniz kanala yönelmenizi sağlar. Ayrıca tarayıcı kullanırken harcanan veri kullanımı uygulamalarda çok daha az olduğundan kotalı internet paketi kullanan kullanıcılar için ayrı bir artıdır.

Günümüzde mobil olma kolaylığının farkında olmak ve tüm mobil mecralarda var olmak şirketler için kesinlikle vazgeçilmez olmaya doğru gitmektedir.

Bizimle iletişime geçerek şirketinize özel hazırlanabilecek mobil uygulama çözümleri ve bu çözümlerin en iyi ve etkin bir şekilde uygulanabilmesi için atılması gereken adımlarla ilgi bilgi alabilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

[ninja_forms_display_form id=”1″]