| PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Web Tasarımı herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin oluşturulması ve elektronik ortamda yansıtılması, tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, hedef kitlesiyle iletişimi ve gerektiğinde pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi amacı ile ulusal ve uluslar arası internet ortamında oluşturulan ve yayınlanan sistemler internet siteleri ve internet yazılımlarıdır. Vikpedi

1.250 TL. den başlayan fiyatlarla web sitesi sahibi olun

WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

WEB DESIGN

MOBİL WEB TASARIM VE RESPONSİVE WEB TASARIM

ALAN ADI TESCİLİ

HOSTING WEB BARINDIRMA

WEB TASARIM HİZMETİ İÇİN FİYAT TEKLİFİ ALIN

Web siteleri kurumunuza ait metin, video, ses ve fotoğraf gibi işitsel ve görsel araçlardan meydana gelmektedir. Bu araçlar kullanılabilirlik ve estetik açıdan en doğru şekilde bir araya getirilerek oluşturulan web siteniz internet üzerinde potansiyel ziyaretçilerinizin kullanımına sunulur ve onlara sunmak istedikleriniz en doğru şekilde ve kısa yoldan aktarılır. Doğru bir tasarım ve altyapı ile hazırlanmış kurumunuza ait web sitesinin ciddi oranda katkıları olacaktır. Bu katkılar kısaca şu şekilde sıralanabilir.

– Kullanıcıların ve potansiyel müşterilerin coğrafi anlamda uzak ya da yakın oluşlarının bir önemi kalmayarak her potansiyel müşterinize aynı şekilde hitap edebileceksiniz.

– Firmanız için olumlu bir imaj sağlayarak iyi bir tasarımı olan kaliteli bir web sitesi ile prestij kazanmada büyük bir adım atmış olacaksınız.

– Web siteniz üzerinden kullanıcılarınıza yenilik ve gelişmeleriniz hakkında anında bilgi verebilecek, oluşturduğunuz ürün veya hizmet kampanyalarınız ile ilgili anında farkındalık sağlayabileceksiniz.

– Kaliteli, görsel açıdan zengin, alt yapısı düzgün, iyi yönetilen ve iyi çalışan bir web sitesi ile basılı materyaller yapacağınız tanıtıma daha az ihtiyacınız olacak ve bu alanda maliyetlerinizi düşüreceksiniz.

– Web siteniz içinde bulunduğunuz sektörde bir profesyonellik simgesi olarak algılanacaktır.

Ancak günlük hayatta sadece web sitesinin hazırlanması ve ziyaretçilerin kullanımına sunulması yetmemektedir. Hazırlanmış olan web sitesi ya da web yazılımı bazı özellikleri barındırmadığı takdirde düşünüldüğü kadar etkili olmayacaktır. Bu özellikleri incelemek gerekirse;

Web sitenizin grafik arayüz tasarımı estetik açıdan güzel, özgün ve firmanızın kurumsal kimliğine kesinlikle uygun olmalıdır.

– Web sitenizin yazılım alt yapısı hızlı ve stabil çalışmalı, belirlenmiş standartlara uygun olmalıdır.

– İnternet kullanıcılarının neredeyse tamamı aradıkları bilgiye, ürüne ya da hizmete ulaşmak için arama motorlarını kullanmaktadır. Bu nedenle web siteniz en çok kullanılan belli başlı arama motorlarında ilgili anahtar kelimelere göre yapılan aramalarda üst sıralarda çıkması için optimize edilmiş olmalıdır. Arama motoru optimizasyonu (SEO) adı verilen bu süreç en az sitenin tasarımı ve oluşturulması kadar önemli ve bir o kadar da doğru ve sistemli yapılması gereken hassas bir süreçtir.

– Web siteniz bilgisayar üzerinde sıklıkla kullanılan tüm tarayıcılarda (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, vb.) düzgün olarak aynı şekilde açılacak şekilde hazırlanmış olmalı ve mobil versiyonu ile tüm akıllı cihazlarda görüntülenebilir olmalıdır.

– Sosyal medya araçlarının kullanımı günden güne artmaktadır ve bu nedenle web sitenizin sosyal medya araçları ile entegrasyonu tam olarak yapılmış olmalı, hali hazırdaki ve potansiyel ziyaretçileriniz sosyal medya araçlarını kullanarak da size ulaşabilmeli, ürün, hizmet ve kampanyalarınızdan anında haberdar olabilmelidir.

Kilit Fikir   profesyonel Sosyal Medya Yönetimi, SEO, Web Tasarım ve E-Ticaret Sistemleri, Mobil Uygulamalar (iOS, Android), Banner ve Rich Media Banner Uygulamaları ile tüm bu hizmetlere uygun yazılım desteğini de sunmaktadır.

Web teknolojileri ile ilgili doğru, hızlı ve kaliteli ürünlerimizle ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.